O nas

KIM JESTEŚMY:


Jesteśmy firmą stale rozwijającą się, nie tylko w zakresie projektowania i wdrażania innowacyjnych pomysłów związanych z tworzeniem reklamy wizualnej. Posiadamy nowoczesny ploter drukujący ROLAND Vs640i na którym wykonujemy wydruki solwentowe w rozdzielczości 1440 DPI na wszystkich mediach do szerokości 1600 mm.

Nasze ceny ustalamy w oparciu o najwyższą jakość usługi, jednocześnie dbając o satysfakcję klientów. Staramy się uzyskać kompromis pomiędzy wyceną, poziomem produktu, a oczekiwaniami naszych klientów.

Specjalizujemy się w montażu wszelkich reklam wizualnych, zwłaszcza w:

  • aplikacji (oklejaniu) aut, także całych,
  • naciąganiu banerów,
  • oklejaniu witryn,
  • montażu konstrukcji wolno stojących,  stoisk na targach,
  • instalacji kasetonów i innych reklam podświetlanych.

Oferujemy innowacyjne pomysły na reklamy i ich rzetelne wykonanie. Na naszej stronie internetowej prezentujemy przykładowe prace wykonane dla klientów naszej firmy. Opisy pozwolą Państwu zorientować się, z jakich materiałów i jaką techniką można wykonać różne rodzaje reklam.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje oraz osoby prywatne.

CO ROBIMY:


Pracujemy na nowoczesnej maszynie do wydruków wielkoformatowych – ploterze drukująco-tnącym Roland VS 640i.

Ploter wyposażony jest w głowicę DX8, dlatego wszystkie nasze wydruki cechują się bardzo wysoką jakością: niepowtarzalną barwą, nasyceniem i rozdzielczością.

Dzięki zainstalowanemu modemowi tnącemu ploter wykonuje cięcia wydruków po obrysie. Urządzenie ma możliwość druku atramentami metalicznymi i perłowymi, co uatrakcyjnia i podnosi standard wydruków.

Drukujemy w tradycyjnej solwentowej technologii na foliach, papierach, banerach.

Drukujemy w dowolnym formacie, zgodnym z projektem klienta.

Nasze wydruki cechuje wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz najwyższa jakość wykonania. Dlatego też, wszystkie nośniki można stosować jako reklamę zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną.